Mielieji, su džiaugsmu norime Jums prisistatyti!

Prieš gerus metus susibūrę į IŠSIŽIOK.LT komandą, į vieną vietą sukurpėme mums ir kolegoms labiausiai pasiteisinusius, esminius burnos priežiūros produktus. 

Pagal gautus atsiliepimus papildomai ieškome pasiteisinusių produktų rinkoje, kas galėtų papildyti, liaudiškai tariant, „išbaigti” šį asortimentą. Atsižvelgę i asmeninę klinikinę patirtį, akademines žinias, kolegų, pacientų, artimųjų atsiliepimus atrinkome tai, kas mūsų visų nuomone, yra praktiška, efektyvu, lengva naudoti, bei svarbiausia – veiksminga. Tuo ir norime pasidalinti su Jumis! Taipogi užtikrinti: šis sąrašas toli gražu ne galutinis.

Plojame rankomis, kad galime sujungti Jūsų kasdienybę su savąja. Sukaupus apie 30 metų protezavimo, 10 metų periodontologijos, 40 metų burnos higienos darbo patirties, sukūrėme mažą burnos priežiūros oazę, kuri atliepia mūsų visų, burnos priežiūros specialistų reikmes taip, kad galėtume pacientams suteikti kuo geresnę priežiūrą.

 

Dėl skirtingai taikomų gydymo protokolų JAV, Nyderlanduose ir Lietuvoje, dėl skirtingai taikomų profesinių subtilybių kasdieniame darbe, sudarėme asortimentą, kuris galėtų padengti kiekvieno individualius poreikius, skiriant tiek pat svarbaus dėmesio tiek pirminei, tiek antrinei prevencijai. 

Tikimės, jog atrasite sau tinkančius ir patinkančius įrankius, kurie palengvins Jūsų kasdieninę burnos priežiūrą iššsaugant savo burną švarią ir laimingą. 

Išsižiok iš džiaugsmo!